Мој кутак

Неwслеттер Пријава за newsletter

Историја

24.03.2005.

Велимир Шљиванчанин


Велимир Шљиванчанин

28. април 1978. - 6. мај 1986. године

24.03.2005.

Мр Вук Огњановић


Мр Вук Огњановић

6. мај 1974. - 28. април 1978. године

24.03.2005.

Александар Радевић


Александар Радевић

8. април 1959. - 17. септембар 1962. године

24.03.2005.

Војин Јауковић


Војин Јауковић

15. април 1958. - 8. април 1959. године

24.03.2005.

Никола Ђаконовић


Никола Ђаконовић

9. мај 1955. - 15. фебруар 1958. године

24.03.2005.

Владо Раичевић


Владо Раичевић

4. фебруар 1953. - 9. мај 1955. године

24.03.2005.

Јефто Шћепановић


Јефто Шћепановић

7. новембар 1951. - 4. фебруар 1953. године

24.03.2005.

Гојко Гарчевић


Гојко Гарчевић

17. април 1945. - 7. новембар 1951. године

23.03.2005.

Црногорски министри финансија - период од 1879. до 1922. године

извор: књига Др Предрага Горановића - "Фискална економија Црне Горе"
Реформом финансијског система 1868. године који је извршио Књаз Никола, а која се односила на раздвајање државних и личних финансија створени су услови за стварање савременог финансијског система. Реорганизацијом Сената која је услиједила 1874. године формирана је Управа за финансије која је била повјерена војводи Ђуру Церовићу...

23.03.2005.

Дивизијар Милутин Вучинић


Дивизијар Милутин Вучинић

15. јун 1921. - септембар 1922. године